Vážení zákazníci, od 8.12. 2022 eshop je mimo provoz z technických důvodů. Objednávky vytvořené před tímto termínem vyřídíme :) Pěkný předvánoční čas. 

Vkládací puzzle hodiny se zvířátky

 
 

Zde se čas vysvětluje docela hravě a malé děti také cvičí své jemné motorické dovednosti a soustředění.

Dostupnost Skladem
140 Kč    
Značka Small foot
Kategorie Motorické hračky
 

Krávička ukazuje, kolik hodin je! A jak čas plyne, dřevěná zvířata na dřevěných hodinách mohou být umístěna na správném místě. Zde se čas vysvětluje docela hravě a malé děti také cvičí své jemné motorické dovednosti a soustředění.

Rozměry: 25x1,5 cm
Věk: 4+

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Hmotnost 0.21 kg
Věk 4+
Materiál dřevo
Barva mix barev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.