Vážení zákazníci, od 8.12. 2022 eshop je mimo provoz z technických důvodů. Objednávky vytvořené před tímto termínem vyřídíme :) Pěkný předvánoční čas. 

Lezecká stěna s míčky

 
  • 1 z 7
 

Velká verze oblíbené hry pro rozvoj motorických dovedností!

Dostupnost Skladem
2 271 Kč    
Značka Small foot
Kategorie Labyrinty a motorické kostky
 

Velká verze oblíbené hry pro rozvoj motorických dovedností!
Tato hra slouží k rozvoji obratnosti a rychlé reakce. Cílem je přesunout kuličku po stěně co nejvýše, aniž by spadla do některého z otvorů. Padající kuličky se zachycují v látkové podložce. Umožňuje hru více dětí najednou.
Hráči ovládají kuličku na stěně za pomoci šňůrek umístěných po obou stranách hrací desky pomalými a plynulými pohyby rukou.
Hra je také výbornou pomůckou pro rozvíjení smyslu pro týmovou práci tzv. “týmového spiritu“.
Hru lze jednoduchým způsobem složit a uklidit.

Rozměr: 58x103x110 cm
Věk: 3+Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Hmotnost 6.4 kg
Věk 3+
Materiál dřevo, látka
Barva červen, modrá
Rozměry 58x103x110 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.