Vážení zákazníci, od 8.12. 2022 eshop je mimo provoz z technických důvodů. Objednávky vytvořené před tímto termínem vyřídíme :) Pěkný předvánoční čas. 

Dřevěná vláčkodráha průmyslový park

 
 

Hravou formou se můžete pohybovat v reálném průmyslovém parku a organizovat nákladní dopravu.

Dostupnost Skladem
2 994 Kč    
Značka Small foot
Kategorie vláčky, vláčkodráhy
 

Vláčkodráha stojí na vzestupných sloupech! Hravou formou se můžete pohybovat v reálném průmyslovém parku a organizovat nákladní dopravu. Může být použita jako kompletní vláčkodráha nebo jako doplněk k Vašim stávajícím železnicím.


Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Hmotnost 5.4 kg
Věk 3+
Materiál dřevo, kov, plast
Barva mix barev
Rozměry 50x38x110 cm
obsah dílků 114

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.