Vážení zákazníci, předpokládané vyřizování objednávek bude ve středu 13.10.2021 z důvodů přerušení dodávky elektřiny. Děkujeme za pochopení . Veškeré emaily se budeme snažit vyřídit co nejdříve.

Abeceda TROCHA INAK

 
  • 1 z 4
 

Balení obsahuje: 27 kusů kartiček
Rozměr kartiček: 7,5 x 13 cm
Tloušťka kartiček: 1 mm
Vyrobeno na Slovensku

Dostupnost Momentálně nedostupné
415 Kč
Značka Trocha inak
Kategorie Jazyk
Položka byla vyprodána...
 

Abeceda TROCHA INAK usnadňuje výuku abecedy prostřednictvím:

– VIZUÁLNÍ SHODY
Písmeno abecedy je ztvárněno do ilustrace, která je pro děti obecně známá. Ilustrace je vizuálně totožná s tvarem písmene – písmeno je vždy přirozenou součástí ilustrace. Dítě si tak dokáže přirozeně ilustraci představit – vizualizovat a následně ji spojit se samotným tvarem písmene. V tomto případě se do procesu výuky zapojuje i zrak, nejen sluch, jak bylo dosud zvykem – dochází tak k efektu lepšího pochopení, osvojení a zapamatování si nové informace (písmena).

– FONETICKÉ SHODY
Zvuková shoda písmene abecedy a ilustrace (její první hláskou) je samozřejmostí.

– PŘÍBĚHU
Vizuální a zvukové spojení písmene abecedy a ilustrace je umocněno zveršovaným příběhem, což pro dítě představuje další podnět, na jehož základě si lépe zapamatuje písmeno.

Abeceda TROCHA INAK podporuje a rozvíjí:
– vizuální představivost a myšlení
– sluchovou paměť a sluchové vnímání
– plynulost řeči a slovní zásobu
– zrakovou paměť a zrakové vnímání
– mentální vývoj dítěte
– koncentraci a pozornost

Povrch kartiček je popisovatelný a stíratelný. Dítě si tak může pod dohledem rodiče/pedagoga procvičovat základní tvar písmen a tříbit grafomotoriku.

Balení obsahuje: 27 kusů kartiček
Rozměr kartiček: 7,5 x 13 cm
Tloušťka kartiček: 1 mm
Vyrobeno na Slovensku

Edukační kartičky abeceda TROCHA INAK akceptují požadavky platného Inovovaného státního vzdělávacího programu SR a vzdělávacích standardů SR.

Ministerstvo školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky vydalo doporučující doložku k didaktickému prostředku abeceda TROCHA INAK a zařadilo ho do národního registru didaktických prostředků s doporučující doložkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace